Свіжі новини

Вперше в історії через електромобілів заборонили будувати нові АЗС

Вперше в історії через електромобілів заборонили будувати нові АЗС

0 0

Місто Петалума, штат Каліфорнія, США, вирішив досить радикально прискорити перехід на електромобілі. Відтепер в цьому населеному пункті заборонено будівництво АЗС.

Замість нових автозаправних станцій влада хоче бачити більше зарядок для електрокарів. Більш того, як повідомляють місцеві ЗМІ, муніципалітет навіть заборонив ремонт або переміщення існуючих АЗС. Згодом і ці заправки влада міста хоче переробити в електростанції.

До слова, заборона на будівництво АЗС – це перше таке рішення в світі, спрямований на стимулювання продажу «електричок». До цього в різних містах застосовувалися інші (добре відомі) заходи: наприклад, обмеження в’їзду паливних авто в історичні та ділові квартали, субсидії від міської влади на покупку EV, безкоштовне користування парковками і т.п.

Не виключено, що незабаром рішення Петалумі «візьмуть на озброєння» і інші міста світу. Втім, не варто забувати, що це місто знаходиться в самому «зеленому» штаті Америки (який за сумісництвом є батьківщиною Tesla), де вже не перший рік активно лобіюються інтереси виробників і власників електрокарів.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Також по темі:  Седан Mitsubishi Grand Lancer шагнул в цифровой мир

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь