Свіжі новини

В “Опозиційній платформі – За життя” обурені незаконними обшуками в Одесі громадської приймальні екс-депутата

0 0

Одним з прикладів зволікання з підрахунком голосів і порушень під час волевиявлення є ситуація в Одеській області. Ще станом на вчора було не зрозуміло, хто ж пройшов у тамтешню обласну раду. Бо тервиборчком не передавав протокол. Такою непунктуальністю навіть у поліції зацікавилися.

А сьогодні в місті гучний скандал. Правоохоронці прийшли з обшуками до Дмитра Голубова, якій днями підтримав Миколу Скорика в другому турі виборів міського голови. Що шукали? І чому прийшли без ухвали суду?

Дмитро Голубов – колишній депутат Верховної Ради. Сьогодні в його громадську приймальню в Одесі вдерлися співробітники СБУ. За їхніми словами, для проведення обшуків, але без відповідної ухвали суду. В середину – нікого не пускали.

Журналисты не проходят! Вы можете подбрасывать! Народные депутаты тоже не проходят!

Сам Голубов вважає: це – політичне замовлення. Днями він разом з низкою інших політиків публічно підтримав у другому турі виборів міського голови Одеси – кандидатуру Миколи Скорика. Тож обшуки пов’язує саме з виборами.

Дмитро Голубов, народний депутат України VIII скликання:

Вы нас не запугаете! Вы нам только даете уверенность в том, что мы делаем правильно! Что мы на верном пути! Они понимают, что они проигрывают выборы и идут, возбуждают уголовные дела абсолютно незаконные!

Підтримати Голубова приїхали народні депутати. Зокрема, й Микола Скорик.

Також по темі:  Обзор второго поколения автомобилей Kia Sportage

Микола Скорик, народний депутат, “Опозиційна платформа – За життя”:

Дмитрий Иванович сегодня пострадал за свою гражданскую позицию, за свою человеческую позицию. И для меня то, что сегодня произошло – честно говоря – я давно ничему не удивляюсь, но мне казалось, что при всех разговорах Геннадия Леонидовича про офицерскую честь и всякие одесские дела – то, что сегодня – это не по-одесски, не по-человечески и никак не вписывается в эту ситуацию.

Вадим Рабінович, народний депутат, “Опозиційна платформа – За життя”:

Я просто еще раз хочу обратить внимание и одесситов, и украинцев. Вы знаете, вот в этой борьбе за кресло, за продолжение пиления бюджета – Труханов перешел все границы и разума, и человеческие. Он придумал обыски!

Євген Червоненко, народний депутат України IV скликання:

Мы теряем монополию на власть, мы теряем страну. Одесса должна быть примером при децентрализации здравого смысла и возрождения.

Пізніше з’ясувалося: правоохоронці нібито знайшли у приміщенні якісь папірці, схожі на виборчі бюлетені, ймовірно, ксерокопії, тому що навіть без печаток. Депутати вважають, що їх просто підкинули – коли співробітники СБУ не пускали людей у приймальню.

Все, що відбувається, у політсилі назвали брудною провокацію з боку опонентів.

Також по темі:  Восемь нарколабораторий и 40 кг наркотиков: в Черниговской области разоблачили местных наркодельцов
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь