Свіжі новини

У Рівному розслідують крадіжку виборчих голосів в “Опозиційної платформи – За життя”

0 0

Суд у Рівному розглядає позов регіональної організації “Опозиційної платформи – За життя” щодо фальсифікації виборів до Рівненської облради.

У партії впевнені: на одній з дільниць за їхню політсилу віддали значно більше голосів, аніж записали у протоколі. А відтак – вимагають перерахунку. Бо ОПЗЖ не вистачає лише одного голосу, щоб подолати прохідний бар’єр. Тож суд затребував від обласного виборчкому оригінали протоколів. Розгляд справи призначено на завтра. І в адмінсуд викликали представників усіх партій, які брали участь у виборах, та членів ДВК.

Михайло Бузинарський, голова Рівненської регіональної організації партії “Опозиційна платформа – За життя”:

Всього було в нас на тій дільниці за політичну силу віддано 27 голосів. Натомість в протоколі у підсумку з’явилося число 21. Тобто 24+3 вони порахували як 21. І саме ця обставина змусила нас сьогодні звернутися до суду. Повторний підрахунок – саме усуне фальсифікації.

Катерина Недашківська, суддя Рівненського окружного адміністративного суду:

Суд ухвалив витребувати у Рівненської обласної територіальної виборчої комісії оригінал протоколу від 6 листопада 2020 року про результати виборів депутатів Рівненської обласної ради.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Також по темі:  Минздрав назвал регионы-лидеры по приросту больных COVID-19 за сутки

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь