Свіжі новини

Полірування лобового скла своїми руками

Полірування лобового скла своїми руками

0 0

Полірування – це економічна альтернативі покупці нового скла навіть якщо робити цю процедуру на СТО. Але при незначних пошкодженнях оновити його можна самостійно, також модна придбати поліроль в нашому магазині – https://sgo.one/m9C0ux

Полировка лобового стекла. — Audi A6, 2.6 л., 1997 года на DRIVE2

З чого почати?

В першу чергу необхідно визначити ступінь зносу скла і серйозність наявних дефектів. Всі пошкодження можна розділити на такі групи:

Дрібні. До таких належать ледь помітні подряпини, які проявляються при яскравому сонячному освітленні. Залежно від віку скла, такими подряпинами може бути покрита вся поверхня. У підсумку, воно стає тьмяним і каламутним. Щоб усунути дефекти скло полірують абразивними засобами, які знімають шар товщиною до 1 мікрона.

Середні. Сюди відносяться невеликі подряпини глибиною до 300 мікронів. На відміну від дрібних пошкоджень такі подряпини можна відчути на дотик. Позбутися від подряпин можна за допомогою шліфування дрібнозернистим наждачним папером з наступним поліруванням.
Глибокі подряпини і відколи. У цю категорію потрапляють всі дефекти, які добре видно навіть неозброєним оком. Щоб їх виправити, використовують прозорі фотополімерні наповнювачі, які наносять вручну, а потім полірують.

Що використовувати?

Якщо на вашому лобовому склі немає серйозних пошкоджень можна обійтися тільки поліруванням. Для цього вам знадобиться дрібнозернистий поліроль. Щоб усунути подряпини середньої глибини, доведеться спочатку відшліфувати скло грубозернистим абразивом або наждаком, а потім відполірувати.

Якісні поліролі за низькими цінами в нашому магазині – https://sgo.one/m9C0ux

Також по темі:  Особенности аренды лимузина

Крім того, для самостійної полірування вам буде потрібно:

  • захисна плівка для автомобіля;
  • полірувальна машинка, яку можна замінити дрилем з фетровому полірувальної насадкою (болгарку
  • використовувати категорично не можна!);
  • маркер для виділення найбільш проблемних місць;
  • рідина для миття скла;
  • пульверизатор з водою, для того щоб зволожувати абразивную пасту в процесі полірування.

Етапи роботи

Приготувавши все необхідне, потрібно запастися терпінням адже полірування займе не менше 2-3 годин. Послідовність процесу наступна:

Автомобіль необхідно надійно обклеїти плівкою, щоб на нього не потрапляли хімічні абразиви.
Перед поліруванням ретельно вимийте скло спеціальною рідиною.
З боку салону, маркером обведіть всі проблемні ділянки.

Розведіть полірувальний порошок згідно інструкції на упаковці.
Встановіть на дриль оправлення, до поверхні якої прикріпіть фетровий коло.
Нанесіть на коло невелику кількість пасти і розподіліть по склу, не включаючи при цьому дриль.

Коли паста нанесена, включаємо дриль і рівномірно перемещаем пасту по всій поверхні, особливу увагу, приділяючи проблемних ділянках. При цьому не тисніть на скло занадто сильно і періодично змочуйте пасту водою, щоб вона не пересихала.
Закінчивши полірування, витре пасту і перевірте скло на наявність замутнених, матових ділянок. Якщо такі виявлені, процедуру доведеться повторити.

Отже, полірування скла своїми руками – цілком посильне завдання. Головне поставтеся до цієї роботи з належною серйозністю, а якщо на склі є великі тріщини або відколи, попередньо усуньте їх на СТО.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь