Свіжі новини

Новий законопроект від МВС: водії зможуть доносити в поліцію на колег і заробляти на цьому.

Новий законопроект від МВС: водії зможуть доносити в поліцію на колег і заробляти на цьому.

0 0

Міністерство внутрішніх справ спільно з народними депутатами України взялися за розробку нового законопроекту, який зробить учасників дорожнього руху добровільними помічниками патрульної поліції.

Новий законопроект від МВС: водії зможуть доносити в поліцію на колег по  трафіку - Auto24

Інформацію повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко в ході прес-конференції. Він додав, що відомство вже активно працює над створенням законопроекту. За його словами, законопроект передбачає, що водії доносять на своїх колег по трафіку за порушення правил дорожнього руху зможуть на цьому заробляти.

Антон Геращенко зазначає, що сучасні високотехнологічні смартфони дозволяють використовувати пристрій як відеореєстратора. Водії-помічники патрульної поліції зможуть просто кріпити смартфон до лобового скла і фіксувати те, що відбувається на дорозі.

Після фіксації порушення запис зі смартфона потрібно переслати в поліцію. Зробити це дуже просто, процес займе не більше 30 секунд.

За словами заступника міністра, отримані дані будуть служити підставою для складання адміністративного протоколу за порушення правил дорожнього руху. Водій, який надав дані про порушника отримає 10% від суми штрафу.

Попередній документ законопроекту буде представлений в травні 2021 року.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Також по темі:  Путин и Меркель хотят активизировать работу советников "нормандской четверки", - Песков

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь