Свіжі новини

Наскільки популярним виявився кросовер Renault збірки ЗАЗ

Наскільки популярним виявився кросовер Renault збірки ЗАЗ

0 0

З моменту початку виробництва (у другій половині 2020 го) кросовер Renault Arkana Зазовськіх знайшов 130 українських покупців. Таку статистику наводить auto24tv.ua.

Так, за три з половиною місяці 2020 року Renault Arkana розійшовся тиражем в 107 од., Ще 23 машини було продано з початку 2021-го. При цьому всього Запорізький автозавод зібрав за вказаний період близько 300 «Аркан». Тобто, продалося менше половини від усієї кількості випущених авто.

Як видно, кросовер Renault, який випускається на ЗАЗ, поки не знаходить багато прихильників, хоча і катастрофічними продажу не назвеш, з огляду на стагнацію ринку нових авто в Україні, яка триває вже як кілька років.

Відзначимо, що Renault Arkana проводиться в Запоріжжі методом великовузлового складання (тобто, з готових маінокомплектров). З характеристиками, комплектаціями і іншими подробицями можна ознайомитися в нашому відеоогляді Рено Аркана. В Україні автомобіль коштує від 15 500 доларів.

До речі, зовсім недавно цей кросовер вийшов на ринок Європи – до цього він був лише представлений в Росії і деяких країнах Азії (без урахування України). Однак там автомобіль має інші специфікації і, більш того, побудований на іншій платформі, хоча зовні – майже такий же.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Також по темі:  Гройсман обещает за месяц решить вопрос с евробляхами

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь