Свіжі новини

BMW в кузові E28

На фото з 90-х показали одну з перших евроблях в Україні

0 0

Instagram-аккаунт ukraine.25 (присвячений історичним фото) опублікував унікальне архівне зображення 1990-х років, зняте в Луганську: на ньому зображений «свежепрігнанний» BMW на Єврономер. Очевидно, що була це одна з перших евроблях в Україні.

«Весна в Луганську. Молода сім’я на тлі свіжепрігнанного BMW 525 на європейських номерах, середина 90-х », – свідчить підпис до фото.

Як видно на знімку, дана машина – седан BMW в кузові E28. Такий автомобіль баварська марка випускала в 1981-1987 роках. Е28 оснащувався бензиновими і дизельними двигунами, а також механічними і автоматичними коробками, а з 1985 року на ньому навіть з’явилася ABS. Свого часу це був один з найшвидших автомобілів в світі – з найпотужнішим мотором він розвивав максимальну швидкістю 225 км / год.

На седані так само можна розглянути деякий тюнинг: є спойлер на кришці багажника, а також спортивні наклейки на кузові. У 90-е велика частина українських автомобілістів могли про таке лише мріяти.

Відзначимо, що від моменту розпаду Радянського Союзу і до середини 1990-х років в колишніх радянських республіках вже були іномарки, причому в досить великій кількості, однак відразу ж після пригону їх розмитнювали і ставили на облік. Втім, не виключено, що цей БМВ так само з часом отримав українські номери.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь