Свіжі новини

Mercedes EQS

Коли ми побачимо серійний Mercedes EQS?

0 0

Очікування майже закінчилося, так як Mercedes оголосила про плани представити EQS 2 022 15 квітня. Довгоочікуваний електромобіль відкриє нову еру для Mercedes і повинен створити серйозну загрозу для Tesla Model S.

Mercedes все ще тримає деталі в секреті, але вони підтвердили, що виробництво акумуляторів зараз ведеться на їх заводі в Штутгарті-Хедельфінгене в Німеччині. На підприємстві є виробнича і логістична зона площею приблизно 16 500 кв.м., а батареї виробляються на виробничій лінії довжиною близько 300 метрів, що включає понад 70 окремих виробничих станцій.

EQS буде пропонуватися з різними акумуляторними батареями для задоволення різних вимог до продуктивності і дальності дії. Найбільший з них буде мати потужність 108 кВт / год, що забезпечить дальність дії понад 700 км в циклі WLTP. Mercedes також зазначив, що система управління енергоспоживанням EQS буде здатна отримувати оновлення по бездротовій мережі, в той час як самі батареї будуть мати «CO2-нейтральні елементи», а також хімічний склад, який знижує потребу в кобальті.

У той час як виробництво в Штутгарті-Хедельфінгене тільки починається, Mercedes вже дивиться в майбутнє, оскільки планується будівництво нового заводу для дрібносерійного виробництва майбутніх літій-іонних акумуляторних елементів. Його планується відкрити в 2023 році і продовжити розвиток акумуляторних технологій.

У Mercedes з’явиться асортимент електромобілів. У наступні два роки сімейство EQ розшириться і включатиме більше 10 електромобілів, включаючи прийдешній EQE, а також кроссоверние версії EQS і EQE.

Також по темі:  BMW M5 Competition рассекретили до премьеры
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь