Драйвове та щасливе літо попереду, тому автосалон «КарпатиАвтоцентр» продовжує акцію КАСКО в подарунок на автомобілі VW Touareg!

«КарпатиАвтоцентр» продовжує акцію КАСКО в подарунок на автомобілі VW Touareg!

Захистіть свій автомобіль від неприємних ситуацій:

1. Пошкодження в результаті ДТП.

2. Захист автомобіля у випадку викрадення.

3. Повернення вартості автомобіля у випадку протиправних дій третіх осіб, стихійного лиха чи пожару.

Нехай жодна непередбачувана ситуація не зіпсує приємні та позитивні емоції від літа!  

Акційна ціна на Volkswagen Touareg стартує від 54 990 y.o.! 

Автомобіль в наявності автосалону «КарпатиАвтоцентр»!

1

Прозорі, вигідні та доступні програми  фінансування акційного Volkswagen Touareg допоможуть Вам отримати свій автомобіль зручно, вигідно та за короткий час!

Унікальність пропозиції заключається в тому, що окрім КАСКО в подарунок маєте можливість скористатися послугою Trade-In та отримати ДОДАТКОВИЙ БОНУС — 25 000 грн.

Скористайтесь пропозицією до 30 червня 2017 р., Ви зможете збільшити вигоду купівлі ще більше.

Обираючись послуг TradeIn Ви отримуєте додаткові зручності:

1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.

2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення — ці турботи ми візьмемо на себе.

3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза — всі ці турботи бере на себе автосалон.

4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.

5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Дізнайтеся деталі акційного ціноутворення в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. (0372) 543 888, 096 374 44 55.