Свіжі новини

Славута

Блогери розповіли подробиці про легендарного українського автомобіля: (Відео)

0 0

Бюджетний український автомобіль «Славута» був на конвеєрі з 1999 по 2011 рік. За роки виробництва, інженери виробника постійно вносили корективи в кузов, дизайн і технічні характеристики моделі. Ціна автомобіля була дуже прийнятною. Дозволити собі «Славуту» могла практично кожна сім’я.

Автомобіль «Славута» оснащували карбюраторними двигунами об’ємом 1,1, 1,2, 1,3 літра і інжекторними двигунами об’ємом 1,2 і 1,3 літра. Всі агрегати «Славути» були рядними, чотиритактними, чотирициліндровими і проводилися на Мелітопольському моторному заводі. Мотори мали комбіновану систему змащення і рідинну систему охолодження закритого типу, система вентиляції картера – повітряний фільтр.

На перший погляд технічні характеристики можуть здатися скромними. Але це відбивалося на вартості машини і на ціні обслуговування.

Варто додати, що «Славута» користувалася популярністю і була затребувана на ринку. Також, модель дуже часто стає учасником різних автомобільних оглядів. Блогери YouTube-каналу ArchiLow опублікували відео і розповіли подробиці про популярної української моделі.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Також по темі:  Volkswagen готов представить новый пятиместный кроссовер

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь